prekadac

Dovolená, cestování, služební cesta či obchodní setkání v zahraničí … Vždy je to změna a vzrušení z cestování, z něčeho nového. Tehdy absorbujeme tisíc informací kolem nás, máme určité poslání, chceme zůstat informováni, mít přehled a také být v pohodě, užívat si a samozřejmě potřebujeme se dobře orientovat v novém prostředí…  A tehdy je třeba v první řade dorozumět se s lidmi všude na světě, kdekoliv jsme! Je tady digitální tlumočník LANGIE.

Ať už je to výlet s odpočinkem a relaxací, cesta za dobrodružstvím, exotikou a poznáním nebo je to cesta za budováním byznysu a kariéry, každý z nás se již setkal s tím, že je super vidět nové země a úžasné poznávat nové země. Ale po pár minutách nadšení, že už jsme na místě, tak si řekneme ok… a teď pojďme na to. A pak přijdou na řadu otázky: Kde je ten hotel? Jak se dostanu do centra? Kudy se jde na tu pláž, chci se najíst a napít

elektronicky překladač
elektronický překladač

Inu, pokud víte mluvit alespoň 10-ti nejpoužívanějšími jazyky světa, tak to jste v pohodě…
Ale pokud umíte mluvit jen jedním, či dvěma jazyky, a jste v destinaci, kde se nedorozumíte ani s tím jazykem, který ovládáte, nebo prostě vám jazyky nějak nejdou a nevíte mluvit žádným jiným než mateřským, tak máte problém domluvit se. A my tu máme pro vás jedinečné řešení – kapesní hlasový překladač LANGIE ! A není to jenom anglicko český překladač vět!

Tahle úžasná věcička je prostě nepostradatelná pro každého nadšence cestování. Vždyť jaké je to perfektní, jen si to představte. Kdekoli na světě přijdete, s touto mašinkou se domluvíte úplně všude! Translator LANGIE překládá v 52 jazycích světa, a to úplně jednoduše a plynule.

anglicko cesky prekladac
anglicko český překladač

Tak například cestování za dovolenou, jde celá rodina… Spěch doma, máme všechno sbaleno? Shon při autě, jsme všichni? A jsme na letišti, nastupujeme do letadla, smích a zábava během cesty, už jsme tam? Vzrušení z příchodu, ještě najít zavazadla v letištní hale, vyjdeme ven a hurááá, jsme tady! Ok, dále co? Tak pojďme do hotelu. Taxi, vlak, bus, jak tam půjdeme? Tam je taxi, zeptejme se na cestu…

Tati, mami? Mluvíte čínsky? Nebo ví tu vůbec někdo z nás čínsky? Máma se prohrábne v kufru, hledá slovník. Otec se dívá do mobilu, máme přece 21. století, stačí otevřít online translator přece. Vše ale trvá, dokud odblokujete mobil, dokud zapnete aplikaci a už začínáte být nervózní… Tomuto všemu se můžete vyhnout, stačí mít v kapse voice translator LANGIE. Tenhle malý přístroj je hotový zázrak! A s tak jednoduchou obsluhou! Jednoduše stačí stisknout jedno tlačítko, říct ve vaší řeči, co potřebujete přeložit, a přístroj okamžitě řekne vaši větu v cizím jazyku. Úžasné!

hlasový překladač Langie
hlasový překladač Langie

A že co pak, když ten člověk odpoví v cizím jazyce odpověď na mou otázku? Že mu vůbec nerozumíte? Žádný problém! Stiskněte druhé tlačítko, cizinec odpoví a přístroj okamžitě přeloží cizí řeč do vaší. Je to tak jednoduché a zároveň geniální! S tímto unikátním LANGIE překladačem se domluvíte jednoduše všude! Je to neocenitelný asistent v nouzi, když potřebujete zdravotní péči nebo pomoc policie, nebo se ztratíte a nevíte najít cestu zpět.

A velkou výhodou je, že pokud si ho zakoupíte, tak je to pro vás jen jednorázová investice, která se vám vrátí stonásobně, protože si ušetříte čas a komplikace jak se dorozumět, a dokonce se ani nemusíte učit 52 jazyků světa. LANGIE vám bude sloužit po celý čas, jen tak, jednoduše… Beze zbytečného stresu listovat ve slovníku, nebo ukazovat obrazovku mobilu, aby si cizinec přečetl vaši otázku a to dokonce mnohokrát přeložené v nesprávném tvaru a s chybami, což může způsobit kopec nedorozumění nebo konfliktů.

Překladac
Překladac

A nejlepší na tom je, že tento translator bude pomáhat nejen vám, ale stane se miláčkem celé rodiny, pokud si zakoupíte tento jedinečný překladač spolu, jako skupina… A LANGIE pak bude skvělým pomocníkem pro celou rodinu nebo partu přátel!

A pokud ovládáte některou řeč, ale nejste si zcela jisti zda vše správně přeložíte, nuže tak náš LANGIE překladač vás zbaví nejistoty, a když bude třeba, tak za vás i zaskočí 😉