prekladac textu langie

Dám ti 52 jazyků do kapsy… Opravdu 52 jazyků? To by bylo fakt supr, kdyby se něco takového dalo zrealizovat, ale to je nemožné…

Co byste řekli na to, kdyby vám někdo tvrdil, že je schopen zajistit a dodat vám až 52 jazyků do kapsy? Že je to utopie? Vždyť na světě neexistuje nikdo, kdo by mluvil až 52 jazyky.

A věru existuje! Vlastně to není NĚKDO ale NĚCO.

Dovolte, abychom vám s hrdostí představili malý zázrak – kapesní překladač LANGIE!

LANGIE voice translator je absolutní novinkou na trhu, a způsobil totální revoluci v komunikaci! Je to neskutečně šikovná věcička, která je schopna oboustranného překladu až 52 jazyků online, a až 12 jazyků offline! Neuvěřitelné, ale je to opravdu tak…

Překladac cz
Překladac cz

Máte rádi cestování, ale jste nesví z toho, že nerozumíte jazyku země, ve které se nacházíte? Tak s tímto přístrojem už nikdy více nebudete ve stresu, že neovládáte cizí jazyk. A dokonce se nemusíte obávat, že se nedomluvíte v exotických zemích jako je Malajsie, protože tamní řeč je specifická, a kde vám nerozumí, i když na ně promluvíte anglicky či německy. Náš překladač LANGIE se o vše postará sám, protože mluví také malajsky! A je to tak jednoduché. LANGIE má malé rozměry, vejde se do každé kabelky či ruksaku a obsluha je zcela jednoduchá a srozumitelná pro všechny. Komunikace v zahraničí se s tímto unikátním přístrojem stane úplnou hračkou.

Nabízíme vám naše tipy, kde můžete použít LANGIE překladač:

Letištní kontrola

Pokud se vydáte na cestu letadlem, samozřejmě musíte přejít na letišti kontrolou check-in, nastoupit do letadla, poslouchat pokyny pilotů a stewardů, a v neposlední řadě přijdete do kontaktu s ostatními cestujícími, kde se nevyhnete případným krátkým formálním větám až po kompletní rozhovor. V zemi vašeho mateřského jazyka je to snadné, říkáte svou řečí… Ale to se změní po přistání v cílové destinaci, tam už přijde na řadu zkouška dorozumět se v jiném cizím jazyce. A tehdy musíte čerpat z vašich znalostí a mluvit cizím jazykem alespoň natolik, abyste rozuměli a hlavně pochopili celou komunikaci. Ale pokud nemluvíte dokonale nebo vůbec neovládáte žádný cizí jazyk, LANGIE překladač je pro vás ten pravý. Právě při letištní kontrole je velmi důležité porozumět důkladně všemu, aby se předešlo případným nedorozuměním. Můžete se spolehnout na dokonalé služby LANGIE překladače, který vás podrží v jakékoli situaci, kde se vyžaduje komunikovat v cizí řeči, a dokonce i obávaný check-in proběhne v pořádku.

Langie překladač textu
Langie překladač textu

 

Hotel – ubytování

A nyní přichází na řadu situace, kde budete dvakrát děkovat za to, že jste si s sebou vzali LANGIE překladač. Pro většinu turistů, kteří nejsou doma v cizích jazycích a dorozumívají se hlavně rukama a nohama, je recepce hotelu či penzionu noční můrou. Po cestování jste jistě unavení, a když položíte kufry před recepcí, doufáte, že to proběhne velmi rychle, protože jediné, co teď potřebujete je pokoj, sprcha a odpočinek. Ale to vás ještě čeká řadu otázek na recepci. Kontrola dokladů, rezervace, zapisování… No prostě neskutečné množství otázek a odpovědí, ještě štěstí, že máte váš LANGIE! Stačí vést komunikaci formou „otázka-odpověď“ jako při komunikaci v taxíku. Pomocí dvou jednoduchých tlačítek proběhne celá kontrola na recepci neuvěřitelně rychle, a nakonec dostanete klíč a konečně můžete jít na pokoj a odpočívat.

Překlad Langie hotel recepce
Překlad Langie hotel recepce

 

Restaurace, občerstvení

A když jste už dostatečně odpočatí, ohlásí se apetit a pokud nejste z těch, co okamžitě po ubytováni vyrážejí do okolí objevovat památky bez jídla či pití, ale upřednostňujete nejprve dosyta se najíst, tak se už jistě nemůžete dočkat chutného jídla v restauraci, nebo se těšíte na dobrou pizzu či jinou domácí specialitu. Pohodlně se usadíte v místní restauraci nebo pizerii, a buď otevřete menu jídel a nápojů, nebo brzy k vám zavítá číšník a osloví vás v domácím jazyce. V obou případech však potřebujete promptně komunikovat. A objednání specialit a jiných dobrot, výslovnost jednotlivých jídel, informování se o stavu jídla i pozorné otázky obsluhy, mnohdy prověří řečové znalosti i takových, co si myslí, že dokonale ovládají tamní jazyk. A proto se LANGIE hodí právě na takové situace. S tímto malým zázračným překladačem LANGIE vás nezaskočí žádná otázka číšníka či obsluhy v podniku, v baru, prodejce fast-foodu nebo zmrzliny.

Překladač LANGIE
Překladač LANGIE

 

A pokud tedy patříte k nadšencům památek nebo atrakcí v okolí, a nevíte se už dočkat, kdy vyrazíte do ulic, za zábavou nebo do obchodů, LANGIE půjde všude s vámi. A garantujeme vám, že ho použijete mnohokrát a budete nadšeni, jak úžasně to funguje. Vždyť hlavně ti z vás, kteří neovládáte domácí jazyk, budete nuceni použít tento přístroj pravděpodobně již po vykročení z hotelu. Protože i když budete držet mapu okolí v ruce, a dejme tomu, že i víte správný směr, optání se na cestu je obecně obvyklá otázka v každé zemi světa a je to jednodušší než dívat do mapy. Prostě se zeptejte! A že neznáte řeč ani trochu nebo jen slabě? Inu, vždyť máte s sebou LANGIE překladač a s ním je to tak snadné! Oslovte kolemjdoucího, stiskněte tlačítko přístroje, zeptejte se kam se potřebujete dostat a po stisknutí druhého tlačítka okamžitě uslyšíte překlad cizího jazyka do vaší řeči. Úžasně jednoduché! Už jen doufat, že oslovíte domácího obyvatele a ne zahraničního turistu 🙂

Cestovní překladač Langie
Cestovní překladač Langie

 

Autobus, vlak nebo taxi

Takže, letiště jste zvládli, vítá vás nová země… Při dovolených, výletech nebo služebních cestách jistě potřebujete ubytování, tedy pravděpodobně váš další krok bude doprava do hotelu či ubytovny, a zde se nevyhnete komunikaci s řidičem autobusu či taxíku, nebo s prodejcem jízdenek na vlakovém nástupišti nebo v metru. Že jak to zvládnete? Neovládáte domácí řeč? Žádný problém pro LANGIE… prostě přistupte k okénku s prodejem jízdenek, stisknete tlačítko a požádejte ve svém jazyce o lístek nebo taxikáři zadáte adresu hotelu, a LANGIE překladač řekne přeložená slova nebo věty. A samozřejmě na vaši otázku vám řidič nebo prodejce jízdenek odpoví v jejich jazyce, tedy se nelekněte, že mu nerozumíte…

LANGIE to vyřídí za vás. Jednoduše stiskněte první tlačítko na přístroji a zadejte do LANGIE tuto větu: Můžete to prosím zopakovat znovu? Přístroj obratem řekne tuto větu v požadovaném cizím jazyce. A vy hned v zápětí stiskněte druhé tlačítko, a čekejte na jejich odpověď. Prodejce nebo řidič vám odpoví na vaši otázku v jejich řeči a LANGIE zas okamžitě přeloží jejich slova do vašeho jazyka.
Je to tak úžasně snadné.

Nejlepší překladač LANGIE
Nejlepší překladač LANGIE

 

Nakupování

A pro ty, kteří si nevědí dovolenou, výlet či pobyt představit bez vzrušujících nákupů, bude překladač LANGIE  nenahraditelným pomocníkem v každém obchodě. Někteří fanoušci nákupní mánie, takoví co neovládají žádnou cizí řeč, si postačí s tradiční větou, kterou si dokáží zapamatovat v každém jazyce, a to je věta: Kolik to stojí? J

Ano, i to je možná dostačující forma nakupování… Ale pak se nestačí divit když vybalí nákupy, protože buď je to zboží nevyhovující, nebo jiné než chtěli, nebo menší či větší než potřebují. Ale to se nemuselo stát, kdyby se uměli zeptat na potřebnou velikost, kvalitu, množství nebo obsah balení a podobně.

Nemuselo se to stát kdyby… Kdyby měli sebou náš skvělý LANGIE překladač. Stejným postupem používání přístroje LANGIE , jak jsme popsali například v předešlých situacích v restauraci či v taxíku, stačí nadiktovat vaši otázku do překladače a posunout otázku v cizí řeči prodejci, a pak už jen počkat na odpověď přeloženou do vašeho mateřského jazyka. S překladačem LANGIE bude nakupování v zahraničí prostě dokonalé a každý, kdo si LANGIE pořídí, bude spokojen s jeho službami.

Překladač česko anglický
Překladač česko anglický

 

Nejlepší obousměrný hlasový překladač na světe – LANGIE translator podporuje aj slovenský nebo český jazyk, a to vše i ve zvukové formě a skutečne až s neuvěřitelnou přesností pŕekladu!

LANGIE je pokročilý IT produkt nejnovější generace. Aby bylo dosaženo co možná nejlepší výsledky překladu, spolupracuje se 7 online vyhledávači. Přímo výrobce má více než 20-leté zkušenosti na trhu vzdělávání a překladu do různých světových jazyků. LANGIE neustále rozšiřuje a aktualizuje svou databázi překladů (přes OTA) přímo do zařízení a poskytuje tak nejefektivnější kapesní nástroj na překlad do jiných jazyků současnosti.

Jsem LANGIE prekladač – vezmi si mě na cesty!