google azet prekladac

Máme pro Vás více než dobrou alternativu a to hlasový překladač do kapsy LANGIE online/offline v 52 jazycích (SK+CZ) pro nejlepší obousměrný překlad vět na SVĚTĚ s přímým nahraným zvukovým překladem hlasu, díky kterému již nebude žádný problém pro vás dorozumět se všude ve světě.

Je určen úplně všem, ať už jsou to děti nebo starší lidé, kteří jistě ocení jednoduchost jeho používání. Langie Voice translator (elektronický překladač) podporuje i slovenský nebo český jazyk, a to vše i ve zvukové formě a skutečně až NEUVĚŘITELNÁ PŘESNOST PŘEKLADU! Tenhle prekladač nevyužívá služby google ani azet, ale má své vlastní servery (díky čemuž překlad není robotický, ale s reálným přízvukem daného jazyka.

Jak to celé vlastně funguje?

Langie je vybaven vestavěným 1″ dotykovým LCD displejem a dvojitým systémem kvalitních reproduktorů a mikrofonů.

online offline překlad
online offline překlad

Pokud chcete něco přeložit do jiného jazyka, stačí stisknout a držet modré tlačítko mikrofonu a po skončení hlášky ho uvolnit. Za 1-2 sekundy překladač přeloží vaši hlášku, kterou budete mít v textové formě zobrazenou na displeji, a tuto hlášku zahlásí i ve zvukové formě. Pokud budete chtít zase přeložit to, co vám říká druhá osoba, stačí stisknout a podržet žluté tlačítko mikrofonu a po skončení hlášky ho opět uvolnit a poslechnout si celý překlad. Celý proces je až neuvěřitelně jednoduchý.

překlad vět online offline langie
překlad vět online offline langie

Překládá vaše slova přímo okamžitě, a proto vytváří pocit, jako byste přímo komunikovali s jinou osobou. Díky praktickému mini designu je tento překladač vět a textů velmi snadno přenosný, můžete jej vložit do kapsy, kabelky a podobně. Zajímavá bude jistě i výdrž baterie, která je až 5 dní v režimu standby/5 hodin nepřetržitého provozu.

překladač
překladač

Zde si můžete prohlédnout tabulku podporovaných jazyků LANGIE překladače.
Ne všechny jazyky mají k dispozici i namluvený hlasový překlad, ale slovenský a český jazyk je i včetně nahraného mluveného překladu textu. (Všechny jazyky překládají fráze i v textové formě na LCD displeji).

podporované jazyky LANGIE překladač
podporované jazyky LANGIE překladač

Jaké jsou výhody kapesního překladače LANGIE oproti klasickým překladačům přes app v telefonu?

  1. LANGIE překladač je profesionální zařízení na překládání, hardwarový a softwarový systém byly navrženy a vyrobeny přímo na překlad řeči. Není to telefon navržený pro více účelů. 
  2. Speciálně navržený i pro použití v hlučnějším prostředí (funkce redukce šumu při překládání řeči), obyčejné překladače přes app mohou s tím mít problém.
  3. Velice jednoduché a bezproblémové použití. I pro opravdu technicky málo zdatné lidi.
  4. Využívá nejvyšší kvalitu překladatelských služeb a integruje hlavní překladové systémy na rozpoznávání řeči ve světě, mechanismus systému učení má LANGIE téměř na stejné úrovni jako lidé. Jeho systém rozpoznávání jazyka je hybridní, který je založen na akustickém modelování neuronové sítě a modelování jazyků.
  5. Používá pokročilou službu překladu, přesnost překladu je mnohem vyšší než klasické bezplatné překládací aplikace v telefonu.
  6. LANGIE využívá vlastní servery na poskytování překladatelských služeb na mnoha místech na světě, rychlost překladu je velmi rychlá a překladatelská služba je stabilní.
  7. Je to samostatný produkt, který není vázán na použití s mobilním telefonem nebo aplikací v telefonu, neuchovává a nevyžaduje žádné osobní údaje ve srovnání s použitím mobilní aplikace přes telefon.
  8. LANGIE má taktéž mnoho dalších funkcí, jako je například učení, skupinový překladač atd.
  9. V mnoha případech je využití mobilního telefonu dost osobní. Osoba, se kterou se pokoušíte komunikovat, není s vaším telefonem seznámena a po určité době pravděpodobně bude muset vrátit telefon vám na odemknutí obrazovky atd. Mobil je určen pro jednoho uživatele, ne pro více uživatelů. Použití mobilu pro tyto případy obousměrného překladu ho dělá dost nekomfortným.
  10. LANGIE nevyžaduje žádné skryté poplatky za používání překladatelských služeb.

A rovněž oceníte tyto výhody níže:

 

langie prekladac
Cca 1 sekunda a LANGIE přeloží co chcete
pouzitie mobilu
Víc jak 10 sekund než začnete s překladem
mobil reproduktor

Směruje zvukový překlad přesně na druhou osobu

smartphone reproduktor

Nesměruje zvukový překlad přímo na druhou osobu

baterka nabietie plna

Výdrž baterie LANGIE je cca 3 – 5 dní

 

bateria vybita ikona

Výdrž baterie Smartphonu obvykle do 1 dne

Proč je lepší mít Wifi připojení ve srovnání s OFFLINE překladem při používání LANGIE?

Každopádně je nutné uvědomit si, že jakýkoliv OFFLINE mód i při jiných překladač obsahuje pouze omezenou slovní zásobu (pouze základní hlášky) a překlad je často nepříliš přesný, ba až nesrozumitelný. ONLINE mód po připojení na wifi síť zajistí neustálou aktualizaci překladu, databáze je několikanásobně větší než při offline překladu, takže máte záruku, že překladač bude plnit svou úlohu tak, jak má, a vy se bez problémů dorozumíte. Pro připojení wifi je ideálním řešením vytvoření HOT SPOT mobilního wifi přístupového bodu přímo z vašeho mobilu (který budete mít vždy po ruce). V EU můžete využít mobilní data bezplatně v rámci vašeho předplaceného balíčku jako v ČR, pokud budete cestovat do zemí mimo EU, tak doporučujeme zakoupit lokální datovou SIM kartu (která obvykle stojí pár EUR). Internetové připojení tak budete mít stále aktivní, budete moci surfovat na internetu přes váš mobil všude, kde se pohnete, a LANGIE překladač bude fungovat nejlépe jak umí.

Pokud se budete chtít dozvědět ještě více o tom co LANGIE elektronický kapesní překladač dokáže. Stačí se podívat přímo na naší stránku.