fbpx
langie a svetielko nadeje

Spolupráce se SVĚTÉLKOM NADĚJE – dětská onkologie

Velmi nás těší, že jsme mohli darovat hlasový překladač LANGIE, který najde své uplatnění při práci lékařů a sester na klinice pediatrické onkologie a hematologie SZU v Rooseveltova nemocnici v Banské Bystrici. Právě komunikace s dětičkami a jejich rodiči, kteří nemluví česky je velmi problematická a častokrát nastává problém, pokud není k dispozici žádný tlumočník.

Continue readingTemplate: More Tag

prekadac

Rádi cestujete, ale máte problém dorozumět se?

Dovolená, cestování, služební cesta či obchodní setkání v zahraničí … Vždy je to změna a vzrušení z cestování, z něčeho nového. Tehdy absorbujeme tisíc informací kolem nás, máme určité poslání, chceme zůstat informováni, mít přehled a také být v pohodě, užívat si a samozřejmě potřebujeme se dobře orientovat v novém prostředí…  A tehdy je třeba v první řade dorozumět se s lidmi všude na světě, kdekoliv jsme! Je tady digitální tlumočník LANGIE.

Continue readingTemplate: More Tag

prekladac textu langie

Bouráme jazykové bariéry – Elektronický překladač Langie

Dám ti 52 jazyků do kapsy… Opravdu 52 jazyků? To by bylo fakt supr, kdyby se něco takového dalo zrealizovat, ale to je nemožné…

Co byste řekli na to, kdyby vám někdo tvrdil, že je schopen zajistit a dodat vám až 52 jazyků do kapsy? Že je to utopie? Vždyť na světě neexistuje nikdo, kdo by mluvil až 52 jazyky.

A věru existuje! Vlastně to není NĚKDO ale NĚCO.

Continue readingTemplate: More Tag

Create A product first!

Create a product first please!