fbpx
Langie SIM karta

Langie Global 3G SIM karta (Data / volání)

Langie Global SIM 3G karta (Data / telefonní karta) pro zařízení Langie S2, kterou je možné použít v 160 zemích světa. Můžeš koupit přímo zde

Pokud nemáte k dispozici WiFi síť, můžete použít 3G síť pro připojení k internetu. Pomocí Langie Global SIM karty, která obsahuje počáteční 10 USD kredit (cca 50MB, které můžete použít na více než 500 překladů – v průměru 7 sekund na frázi) a to rovnou ve více než 160 zemích světa.

Platnost Langie SIM Karty není časově omezena, kredit a číslo vyprší pouze v případě, že SIM karta nepoužívá více než 2 roky. Po vyčerpání předplacených dat můžete SIM kartu dobít z webové stránky www.langieglobalsim.com

Langie pocket voice translator

Elektronický překladač Langie S2

Elektronický překladač LANGIE S2 je nejlepší hlasový prekladac vět, díky kterému překonáš všechny jazykové bariéry. Obousměrný zvukový překlad slov a frází online/offline i z cz/sk. Tato moderní technologie dokáže spolehlivě komunikovat až v 53 jazycích. Dorozumět se v zahraničí tak bude hračkou / maličkostí.

Obsah balení LANGIE:

1x Langie S2 hlasový překladač
1x USB nabíječka
1x USB kabel
1x Sluchátka
1x Ochranné pouzdro
1x jehla na vybírání SIM
1x Gumové pero
1x Šňůrka na krk

Langie pocket voice translator

Elektronický překladač LANGIE – LT 52

Elektronický překladač Langie – LT 52 je nejlepší hlasový prekladac vět, díky kterému překonáš všechny jazykové bariéry. Obousměrný zvukový překlad slov a frází online / offline i z cz / sk. Tato moderní technologie dokáže spolehlivě komunikovat až v 52 jazycích. Dorozumět se v zahraničí tak bude hračkou / maličkostí.

Obsah balení LANGIE:

1x Langie hlasový překladač LT-52
1x USB nabíječka
1x USB kabel
1x Sluchátka
1x Ochranné pouzdro

Create A product first!

Create a product first please!