fbpx

ULTRA LANGIE neomezená SIM karta s 500 MB – 2G/3G/4G/LTE pro překlad ve 150 zemích světa s platností až 10 let

LANGIE ULTRA SIM je ultimátní SIM karta s předplaceným objemem dat 500MB s podporou – 2G/3G/4G/LTE pro překlad ve 150 zemích s platností do 10 let (nebo do vyčerpání dat). S touto unikátní SIM kartou můžete využívat všechny funkce LANGIE překladače jako jsou vyhledávání obrázků, skupinový překladač , jazykový klub, vytvoření přístupového bodu – HOTSPOTU a to vše ve 150 zemích světa.

Jedinou podmínkou je mít k dispozici 2G/3G/4G/LTE signál pro datové připojení. Už tedy nemusíte hledat dostupnou wifi síť či párovat překladač s mobilem, LANGIE bude pracovat zcela samostatně . Předplacený objem dat 500MB Vám vydrží pro více než 10000 překladů (průměrně 3 vteřiny na frázi) ve 150 zemích světa. Pokud se Vám kredit mine, můžete si jej pohodlně dobít přímo přes naši webstránku. Online překlad přes LANGIE, který spotřebuje jen minimální množství dat (k dispozici je máte až 500MB) a tato data nejsou časově omezena , tak je můžete čerpat i po dobu 10 let (ty Vám nepropadnou).

SIM obsahuje všechny potřebné funkce

Objem dat 500 MB s rychlostí až 1 Mbit/s
SIM karta
Globální pokrytí ve více než 150 zemích
Všechny mobilní standardy (2G, 3G, 4G, LTE-M, NB-IoT)
Platforma správy připojení IoT
REST API, APN, OpenVPN, OS 1NCE

SIM karty umožňují hladkou změnu podporovaných standardů mobilního přenosu (nosiče) 2G, 3G, 4G, LTE-M a NB-IoT. Každá karta vysílá a přijímá na všech podporovaných přenosech a nosičích, za předpokladu, že bezdrátové technologie jsou lokálně dostupné a mobilní použitý komunikační modul podporuje i příslušné bezdrátové technologie.

Pokud se Vám předplacený objem dat 500MB mine můžete si jej u nás pohodlně dobít

Pokrytí zemí SIM karty

Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Andorra, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Arménie, Aruba, Austrálie, Rakousko, Ázerbájdžán, Bahrajn, Barbados, Bělorusko, Belgie, Benin, Bolívie, Bonaire (Nizozemské Antily), Bosna Britské Panenské ostrovy, Bulharsko, Cabo Verde, Kambodža, Kanada, Cayman, Chile, Čína, Kolumbie, Chorvatsko, Kostarika, Kuba, Curacao (Nizozemské Antily), Kypr, Česká republika , Dánsko, Dominika, Egypt, El Salvador, rovníková Guinea, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gabun, Německo, Gruzie, Gibraltar, Velká Británie, Řecko, Grónsko, Grenada, Guadeloupe (Francouzské Antily), Guatemale, Guernsey, Guyana, Honduras, Hong Kong, Maďarsko Indie, Indonésie, Irsko, ostrov Man, Izrael, Itálie, Jamajka, Japonsko, Jersey, Jordan, Kazachstán, Korea, Republika, Kosovo, Kuvajt, Kyrgyzstán, La Désirade (Francouzské Antily), Laos, Lotyšsko, Libanon, Les Saintes (Francouzské Antily), Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malajsie, Malta, Marie Galante (Francouzské Antily), Martinik (Francouzské Antily), Mauricius, Mayotte, Mexiko, Moldavsko, Monako, Mongolsko, Černá Hora, Montserrat, Maroko, Mosambik, Kaledonie, Nový Zéland, Nikaragua, Nigérie, Severní Makedonie, Norsko, Omán, sultanát, Palau, Palestině, Panama, Paraguay, Peru, Filipíny, Polsko, Portugalsko, Portoriko, Katar, Réunion, Rumunsko, Rusko, Svatý Bartoloměj, Svatý Krišt Nevis, Svatá Lucie, Svatý Martin (francouzská část), Svatý Vincenc a Grenadiny, Saúdská Arábie, Senegal, Srbsko, Sint Maarten (Nizozemské Antily), Singapur, Slovenská Republika , Slovinsko, Jižní Afrika, Španělsko, Srí Lanka, Surinam, Švédsko Švýcarsko, Tahiti (Francouzská Polynésie), Tádžikistán, Tchaj-wan, Tanzanie, Thajsko, Togo, Trinidad a Tobago, Tunisko, Turecko, Ostrovy Turks a Caicos, Ukrajina, Spojené Arabské Emiráty, Uruguay, USA, Americké Panenské ostrovy, Uzbekistán

2 rocna sim langie

LANGIE 2 letá SIM – neomezený překlad v 70 zemích světa

LANGIE 2 letá SIM – neomezený překlad v 70 zemích světa pro použití v Langie překladači. NEOMEZENÝ PŘEKLAD NA 2 ROKY v 70 zemích světa v nejvyšší možné rychlosti datového připojení !!! Přes tuto unikátní SIM kartu máte k dispozici neomezený překlad (alternativa pro offline překlad), všude tam kde je k dispozici 3G / 4G signál. Už tedy nemusíte hledat dostupnou wifi síť či párovat překladač s mobilem, Langie bude pracovat zcela samostatně. Lange se automaticky spáruje s daným operátorem v zemi, ve které se nacházíte a vy už jen začnete překládat.

2letá SIM karta
SIM karta je uzamčena pouze pro použití v překladači Langie a je předplacená na 2 roky a nevyžaduje žádnou smlouvu či jiné dodatečné poplatky. (Funguje pouze pro funkci hlasového překladu), funkce vytvoření přístupového bodu – Hotspot, vyhledávání obrázků, jazykový klub, skupinový překladač zda telefonování není při této SIM kartě podporována). Platnost SIM karty vyprší po 2 letech a novou SIM kartu si můžete zakoupit resp. prodloužit platnost vaší SIM karty přímo u nás. Funkce uskutečnění hlasového hovoru přes SIM není podporována.

Datum aktivace
Poslední datum aktivace je vytištěn na obalu SIM karty. Pokud kartu SIM neaktivujete před tímto datem, aktivuje se automaticky a od toho data se začnou počítat 2 roky platnosti hlasového překladu.

Podmínky užívání
2letá uzamčena SIM karta by měla používat pouze na každodenní osobní a pravidelnou komunikaci mezi lidmi, ale ne pro přenos větších dat. Pokud potřebujete využít funkci vyhledávání obrázků či skupinového překladače, jazykového klubu prosím využijte připojení pomocí WiFi.

Jakékoliv jiné použití karty než na jaké je vytvořena, způsobí zablokování karty SIM.
SIM kartu lze používat pouze s vaším zařízením Langie a ne pro jiné účely

Zkontrolujte datum konce platnosti
Chcete-li zkontrolovat datum konce platnosti uzamčené SIM karty, přejděte na nastavení a klepněte na Langie SIM.

Seznam podporovaných zemí:
Anglie, Argentina, Austrálie, Bangladéš, Belgie, Brazílie,
Bulharsko, Kambodža, Kanada, Chile, Čína, Chorvatsko, Kypr,
Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo,
Ghana, Řecko, Hong Kong, Maďarsko, Island, Indie, Indonésie,
Irsko, Izrael, Itálie, Japonsko, Laos, Lotyšsko, Lichtenštejnsko,
Litva, Lucembursko, Macau, Malajsie, Malta, Mexiko, Nizozemsko,
Nový Zéland, Norsko, Panama, Peru, Filipíny, Polsko, Portugalsko,
Katar, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Saudská arábie, Srbsko, Singapur,
Slovensko, Slovinsko, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Srí Lanka,
Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Thajsko, Turecko, Ukrajina,
Spojené arabské emiráty, USA, Vatikán, Vietnam.

Langie pocket voice translator

Elektronický překladač Langie S2 (Nová Verze 2024)

Elektronický překladač LANGIE S2 (Nová Verze 2024) je nejlepší hlasový prekladac vět, díky kterému překonáš všechny jazykové bariéry. Obousměrný zvukový překlad slov a frází online/offline i z cz/sk. Tato moderní technologie dokáže spolehlivě komunikovat až v 53 jazycích. Dorozumět se v zahraničí tak bude hračkou / maličkostí.

Obsah balení LANGIE:

1x Langie S2 hlasový překladač
1x USB nabíječka
1x USB kabel
1x Sluchátka
1x Ochranné pouzdro
1x jehla na vybírání SIM
1x Gumové pero
1x Šňůrka na krk

Create A product first!

Create a product first please!