fbpx

Překladač vět a textů – Elektronický translator LANGIE

 

Rádi cestujete a poznáváte nová místa? Hlasový elektronický překladač do kapsy LANGIE online/offline v 52 jazycích (SK+CZ) pro obousměrný překlad vět na SVĚTĚ s přímým nahraným zvukovým překladem hlasu, díky kterému již nebude žádný problém pro Vás dorozumět se s kýmkoliv.

Tento překladač textů a vět LANGIE obsahujícím až neuvěřitelných 52 jazyků včetně slovenštiny nebo češtiny. Je určen úplně všem ať už jsou to děti, nebo starší lidé, kteří jistě ocení jednoduchost jeho používání. Menu překladače je v SK či CZ jazyce.

Toto revoluční zařízení Vám poslouží i jako multimediální přehrávač videí, obrázků atd. nebo jako skupinový tlumočník (spárujete přes wifi více překladačů LANGIE) – vhodný zejména pro vícečetné zahraniční delegace. Další varianty využití pro Vás bude i možnost učení cizího jazyka – přehledný software pro výuku.

TENTO UNIKÁTNÍ PŘEKLADAČ PŘEDSTAVUJE REVOLUCI V KOMUNIKACI!

Žádný robotický hlasový překlad jako u jiných překladačů, ale reálný přízvuk a skutečně až NEUVĚŘITELNÁ PŘESNOST PŘEKLADU!

Langie translator 52 jazyků

Duální systém reproduktorů

LANGIE je vybaven oboustrannými vysoce kvalitními reproduktory, kde na zadní straně ostatní lidé mohou jasně slyšet překlad z Vašeho mateřského jazyka a na přední straně vy můžete slyšet překlad hlasu od cizince, se kterým hovoříte.

Duální mikrofon

Vestavěný vysoce kvalitní duální systém mikrofonů. Na přední straně na přijímání vašeho hlasu (na jeho následný překlad) a na zadní straně na přijímání hlasu cizince (pro jeho následný překlad do Vašeho jazyka).

Dotyková LCD obrazovka

1″ dotykový LCD displej pro jednoduchou obsluhu a nastavení překladače Lange.

Tlačítko „Mluvit“

Podržte během mluvení, uvolněte pro přeložení.

Modré tlačítko – Mluvte vaším jazykem.

Žluté tlačítko – Pro přeložení hlasu cizince, se kterým komunikujete.

Porty

Mikro SD slot, 3,5 mm jack pro sluchátka, mikro USB port.

Prekladac Lange je osazen 1″ dotykovým LCD displejem a dvojitým systémem kvalitních reproduktorů a mikrofonů. Na přední straně zařízení je první set mikrofon a reproduktor, jehož prostřednictvím můžete mluvit ve svém rodném jazyce a cizinec, se kterým hovoříte uslyší (ze zadního reproduktoru) překlad do jeho rodného jazyka. A na oplátku může cizinec odpovědět ve svém rodném jazyce a přes mikrofon na zadní straně zařízení přeloží danou hlášku a vy uslyšíte překlad ve vašem rodném jazyce. Tedy při komunikaci tento přístroj vůbec nemusíte pustit z ruky.

translator anglicko český
rozeznávání hlasu Langie
překladač vět Langie

Zaznamenaný překlad si můžete odkontrolovat i na LCD displeji v jeho textové formě (abyste věděli zda je nahraná hláška v pořádku). Celý proces komunikace je až neuvěřitelně jednoduchý a zvládnou ho i nejméně technicky zdatní lidé.

překladač online offline Langie

 Určitě Vás osloví i funkce SKUPINOVÉHO tlumočníka, kde můžete na dálku s někým komunikovat prostřednictvím wifi sítě, kde bude celá Vaše komunikace zaznamenána i v blocích v textové formě.

Nebo při zahraničních delegacích kde je možnost spárovat 2 a více zařízení LANGIE a každý návštěvník uvidí i uslyší překlad ve svém rodném jazyce.

Překladač vět LANGIE překládá Vaše texty přímo okamžitě a komunikace je proto zcela plynulá. Díky praktickému miniaturnímu dizajnu je velmi snadno přenosný, můžete jej vložit do kapsy, kabelky a podobně. Určitě oceníte i výdrž baterie, která dokáže napájet LANGIE až 5 dní v režimu standby/5 hodin nepřetržitého provozu.

Jaké funkce má prekladač LANGIE?

Zde si můžete prohlédnout přehled základních funkcí, které má překladač LANGIE k dispozici a budou Vám více než užitečné. Neslouží jen pro samotný překlad do resp. z cizího jazyka, ale i na učení, skupinový tlumočník, hlasové vyhledávání obrázků atd.

translator anglicko český

Využijte online hlasový
překlad 52 jazyků

offline preklad langie

Offline překlad
12 jazyků jednoduchých
krátkých vět

Skupinový tlumočník Langie prekladač

Mluvte spolu přes
skupinového tlumočníka
kdekoliv jste

bratislavský hrad Langie vyhledávání

Langie rozpozná váš
hlasový výraz a zobrazí několik
souvisejících obrázků

přehrávání multimedií Langie

Galerie, Přehrávač videa
a hudby. Rovněž diktafon

tlacítko record Langie

Oboustranný hlasový překlad
frází v reálném čase

tlačítko oblibené Langie

Uložte si přeložený text
do sekce Oblíbené

vyhledávání obrázků Langie prekladač

Vyhledejte obrázek na základě
hlasového vyhledávání

tlačítko zálohovaní Langie

Můžete zálohovat
sekci Oblíbené a historii
vašich nahrávek

funkce učení jazyka Langie

Vzdělávací cvičení na
výuku jazyka od
základů ABC

Chcete vědět proč mít překladač LANGIE, když máte app na překlad ve Vašem telefonu?

LANGIE překladač je profesionální zařízení na překládání, hardwarový a softwarový systém byly navrženy a vyrobeny přímo na překlad řeči. Není to telefon navržený pro „XY“ účelů.

Má v sobě technologii pro použití v hlučnějším prostředí (funkce redukce šumu při překládání řeči), klasické app pro překlad s tím mají problém.

 

Zamyslete se nad tím, kolik času strávíte pokud chcete použít app na překlad v telefonu. A kdo z Vás ji kdy reálně použil. Nejprve musíte odblokovat mobil, zapnout app, nastavit jazyk překladu atd. Chcete-li přepnout jazyk pro oboustranný překlad, musíte opět přejít do nastavení. LANGIE můžete mít stále u sebe v kapse připraven pro použití do 1-2 sekund.

 

V mnoha případech je využití mobilního telefonu dost osobní. Osoba, se kterou se pokoušíte komunikovat, není s telefonem seznámena a po určité době Vám pravděpodobně bude muset vrátit telefon pro odemknutí obrazovky atd. Mobil je určen pro jednoho uživatele, ne pro více uživatelů. Použití mobilu pro tyto případy obousměrného překladu ho dělá dost nekomfortným.

Ale co je nejdůležitější, to je KVALITA A RYCHLOST PŘEKLADU. LANGIE využívá bezkonkurenčně nejvyšší kvalitu překladatelských služeb (20 let zkušeností) a integruje hlavní překladové systémy na rozpoznávání řeči ve světě. Mechanismus systému učení má LANGIE téměř na stejné úrovni jako lidé. Jeho systém rozpoznávání jazyka je hybridní, který je založen na akustickém modelování neuronové sítě a modelování jazyků.

LANGIE využívá vlastní servery na poskytování překladatelských služeb (tedy žádný google překladač) na mnoha místech na světě, překladatelská služba je stabilní a rychlá. Je to samostatný produkt, který není vázán na použití s ​​mobilním telefonem nebo aplikací v telefonu, neuchovává a nevyžaduje žádné osobní údaje ani SKRYTÉ POPLATKY ve srovnání s použitím mobilní aplikace přes telefon.

langie pouziti prekladace

Cca 1 sekunda a LANGIE
přeloží co chcete

preklad pres mobil

Směruje zvukový překlad
přesne na druhou osobu

baterie ikona mobil

Výdrž baterie LANGIE je
cca do 5 dní

mobil manipulace

Viac jak 10 sekund než
začnete s překladem

preklad smartphone aplikace

Nesměruje zvukový
překlad přímo na
druhou osobu

ukazatel stavu baterie mobil

Výdrž baterie telefonu
obvykle do 1 dne

Proč LANGIE překládá tak spolehlivo?

LANGIE je pokročilý IT produkt nejnovější generace. Aby dosáhl co možná nejlepší výsledky překladu, spolupracuje se 7 online vyhledávači. Překladač neustále rozšiřuje a aktualizuje svou databázi překladů (přes OTA) přímo do Vašeho zařízení a poskytuje tak nejefektivnější kapesní nástroj na překlad do jiných jazyků současnosti.

Kapesní překladatel v offline módu bez připojení k internetu nabízí:

Multimediální podpora – obrázková galerie, digitální hlasový záznamník, přehrávač videa a hudby. Vzdělávací funkce – obsahuje hlasové a obrázkové vzdělávání pro základní jazyky. Čili se můžete učit daný jazyk všude kde se pohnete. Zvukový zesilovač – zaznamená a následně zesiluje Vaše mluvená slova, výrazně pomůže při komunikaci s lidmi, kteří mají horší sluch.

V případě párování kapesního překladatele s Wi-fi získáte další zajímavé funkce:

Hlasové vyhledávání obrázků – rozpozná Váš hlas a následně vyhledá požadovanou věc v podobě obrázku. Skupinový tlumočník – připojte se do skupinové konverzace s lidmi v různých jazycích. Překlad ze slovenského či českého jazyka do jiných světových jazyků vyžaduje online připojení. Nejlépe přes hotspot na Vašem smartphonu.

Proč je lepší mít Wifi připojení ve srovnání s OFFLINE překladem při používání LANGIE?

Určitě je nutné si uvědomit že jakýkoliv OFFLINE překládací mód u všech překladačů obsahuje pouze omezenou slovní zásobu (pouze základní hlášky) a překlad je často nepřesný až nesrozumitelný. ONLINE mód po připojení na wifi síť zajistí neustálou aktualizaci a korekci překladu, databáze je několikanásobně větší než při offline překladu, takže máte záruku, že překlad bude co nejpřesnější a vy se bez problémů dorozumíte. Pro připojení wifi doporučujeme vytvoření HOT SPOT mobilního wifi přístupového bodu přímo z Vašeho mobilu (který budete mít vždy po ruce).

V rámci EU můžete využít mobilní data bezplatně (v rámci Vašeho předplaceného balíčku jako v ČR), pokud budete cestovat do zemí mimo EU tak doporučujeme zakoupit lokální datovou SIM kartu (která obvykle stojí 10 – 20 EUR). Internetové připojení tak budete mít stále aktivní, budete moci surfovat na internetu přes Váš mobil všude kde se pohnete a Lange překladač bude fungovat nejlépe jak umí 🙂

Zde si můžete prohlédnout tabulku podporovaných jazyků LANGIE překladače

Ne všechny jazyky mají k dispozici i namluvený hlasový překlad, ale slovenský a český jazyk je i včetně nahraného mluveného překladu textu (všechny jazyky překládají fráze i v textové formě na LCD displeji).

 

LANGIE elektronický překladač hlasu můžete zakoupit přímo ZDE

Obsah balení LANGIE:

1x Langie LT-52 hlasový překladač
1x USB nabíječka
1x USB kabel
1x Sluchátka
1x Ochranné pouzdro

MANUÁL (návod na použití) v češtině ke stažení TU: pdf icon
LETÁK (prezentace funkcí) v češtině ke stažení TU: pdf icon
podporované jazyky langie

Create A product first!

Create a product first please!